Poszukiwana Hostessa na akcję promocyjną Savoir Group sp. z o.o.

  • Piaseczno, mazowieckie
  • 16-01-2023 , do końca 438 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Marketing
  • Kraj: Polska

Opis oferty pracy:

SAVOIR Group Sp. z o.o. jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Hostessa

MIEJSCE PRACY:
Auchan, ul. Puławska, Piaseczno

ZADANIA:
- wzięcie udziału w akcji promocyjnej znanej marki kosmetycznej,
- zachęcanie do wzięcia udziału w badaniu włosa,
- obsługa stoiska, promowanie produktów do pielęgnacji włosów

WYMAGANIA:
- pełnoletność,
- dyspozycyjność w dniach 02-03.12.2022 (piątek i sobota) w godzinach 12:00-18:00
- mile widziane zainteresowanie dbaniem o włosy,
- konieczna aktualna książeczka sanepidowska lub orzeczenia sanitarno-epidemiologiczne
- komunikatywność, otwartość na ludzi,

SZCZEGÓŁY OFERTY:
- limit godzin do wypracowania: 12 h
- wynagrodzenie: 30 zł netto/godzinę
- umowa zlecenie z ZUS,
- obsługa kadrowa on-line bez wychodzenia z domu,
- możliwość zdobycia doświadczenia i współpracy przy innych zleceniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwana Hostessa na akcję promocyjną

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwana Hostessa na akcję promocyjną w miejscowości: Piaseczno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Savoir Group sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwana Hostessa na akcję promocyjną Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwana Hostessa na akcję promocyjną, praca w Piaseczno dopasowana do Twoich wymagań.Savoir Group sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.