Ślusarz/Spawacz AUTOMOTIVE 4200 do 5300 zł + premia - 2 zmiany

Mamy dla Ciebie:

  • Możliwość szybkiego zatrudnienia u pracodawcy - z możliwością przejęcia do pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne 4200 - 5300 zł/brutto
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy w wysokości do 10 %
  • Premię 250 zł/brutto za każdego poleconego znajomego
  • Możliwość pracy w godzinach nocnych z dodatkiem 30%
  • Pracę na 2 zmiany (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00) - wolne weekendy
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły oraz usprawnienia
  • Kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe oraz karty przedpłacone
  • Prywatną opiekę medyczną - Medicover wraz z przychodnią na terenie firmy
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Dostęp do stołówki i ciepłych posiłków pracowniczych
  • Bezpłatny parking dla pracowników na terenie firmy
  • Pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej oraz kluczyk do szafki
  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy
  • Tereny rekreacyjne dedykowane dla pracowników (miejsca grillowe, boiska sportowe)

Zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych autobusu zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Przygotowanie materiału i komponentów do spawania
  • Wykonywanie operacji monterskich m. in. cięcie, gięcie, łączenie profili i blach, skręcanie elementów za pomocą nitów i śrub
  • Prace montażowe przy budowie autobusu

Wymagamy:

  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe
  • Uprawnienia spawalnicze MAG
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku ślusarz-spawacz
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobrej organizacji pracy własnej

Gdzie szukać pracy jako Ślusarz/Spawacz AUTOMOTIVE 4200 do 5300 zł + premia - 2 zmiany

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ślusarz/Spawacz AUTOMOTIVE 4200 do 5300 zł + premia - 2 zmiany w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ślusarz/Spawacz AUTOMOTIVE 4200 do 5300 zł + premia - 2 zmiany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz/Spawacz AUTOMOTIVE 4200 do 5300 zł + premia - 2 zmiany, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.