Praca magazynowa bez doświadczenia


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. 

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do podjęcia następującej pracy:  

Pracownik magazynowy

lokalizacja: Pabianice

 

Od naszych kandydatów wymagamy jedynie⇒ zaangażowania i chęci do pracy!

Jeśli szukasz zatrudnienia i nie boisz się pracy fizycznej, mamy dla Ciebie ofertę!

 

Do obowiązków pracowników należy wykonywanie kompletacji zamówień, odbioru palet, okien z produkcji, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz szanowanie zasad BHP. 

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś w branży magazynowej to Twoje szanse na zatrudnienie są jeszcze większe!

 

Zgłoś się jeśli nie przeszkadza Ci praca na 2 zmiany. Pracujemy w systemie 6-14 oraz 14-22! 

 

Na tym stanowisku zarobisz 20zł/h brutto, a zatrudnimy Cię na umowę o pracę

 

Chętnie zatrudnimy również studentów i uczniów. Jedyny warunek to ukończone 18 lat!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca magazynowa bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca magazynowa bez doświadczenia w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca magazynowa bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca magazynowa bez doświadczenia, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie