Analityk / Analityczka IT

Dla naszego klienta, który jest liderem w realizacji prac badawczo-rozwojowych z obszaru informatyki medycznej poszukujemy osoby na stanowisko Analityk / Analityczka IT.

Zadania:

  • ściśle współpracować z programistami, testerami oraz projektantem UI/UX,
  • przygotowywać niezbędną informacje,
  • uczestniczyć w testach i wdrożeniach produktu.
  • uczestniczyć w pełnym procesie projektowym aplikacji webowych od koncepcji do wdrożenia produktu,
  • współpracować z Klientami firmy,
  • tworzyć specyfikacje wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,

Wymagania:

  • 1,5 + lat doświadczenia w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka w branży medycznej lub pokrewnej,
  • praca w metodologii Scrum;
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
  • posługiwanie się oprogramowaniem Jira oraz Confluence,
  • podstawowa znajomość UML i BPMN,
  • Dociekliwość, spostrzegawczość, dokładność, sumienność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Język angielski min B2.
  • doświadczenie w analizie wymagań użytkownika, rozwoju i utrzymania systemów, wdrażania nowych funkcjonalności,
  • wysoki poziom komunikacjiz przedstawicielami zespołów biznesowych i IT,

Dla ciebie oferujemy:

  • przestrzeń do inicjatywy;
  • ciekawe projekty i możliwość rozwoju;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • 20 płatnych dni wolnych ( jeżeli umowa B2B);
  • elastyczne godziny pracy;
  • benefity;
  • możliwość pracy w jednym z naszych biur: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim lub 100% zdalnie.

Gdzie szukać pracy jako Analityk / Analityczka IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk / Analityczka IT w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk / Analityczka IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk / Analityczka IT, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.