Ekspert ds. komunikacji w mediach online i offline

Twoje zadania:

  • Ścisła współpraca z agencjami kreatywnymi oraz domami mediowymi,
  • Przygotowywanie briefów do agencji kreatywnych oraz mediowych,
  • Przygotowywanie i prezentacja raportów, wniosków, podsumowań i rekomendacji z prowadzonych działań mediowych oraz contentowych,
  • Czynny udział w przygotowywaniu strategii mediowych oraz contentowych przy współudziale agencji kreatywnych i mediowych,
  • Odpowiedzialność za wyznaczony budżet mediowy i kreatywny,
  • Uczestnictwo i decyzyjność z sesjach zdjęciowych i filmowych,
  • Odpowiedzialność za jakość wizualną treści przygotowywanych do kampanii mediowych.

Docenimy Cię za to, że:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Project Manager lub podobnym w agencji kreatywnej, mediowej lub w dziale marketingu,
  • Masz wykształcenie wyższe, kierunek Zarządzanie i Marketing, Marketing i Reklama lub podobny,
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Posiadasz dobrą znajomość programu Power Point,
  • Znasz rynek, trendy, metryk, wskaźniki, KPI w mediach klasycznych oraz cyfrowych,
  • Umiesz przygotowywać prezentacje, podsumowania i wnioski z obszaru komunikacji online i offline, media oraz kreacja,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji oraz umiejętności komunikacyjne,
  • Szybko reagujesz na pojawiające się trendy mediowe i kreatywne,
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną, a także jesteś osobą systematyczną,
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Menadżer reklam Facebook Ads, Business Manager, YouTube Studio, Sotrender/Brand24, Google Analitics, Canva.

Oferujemy:

  • Pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,

  • Ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • Zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • Możliwość pracy hybrydowej,

  • Dogodną lokalizację biura (przy stacji metra- Dworzec Wileński)

  • Wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,

  • Pracę w firmie działającej na terenie Polski ponad 25 lat.

Gdzie szukać pracy jako Ekspert ds. komunikacji w mediach online i offline

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ekspert ds. komunikacji w mediach online i offline w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CARREFOUR Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ekspert ds. komunikacji w mediach online i offline Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ekspert ds. komunikacji w mediach online i offline, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.CARREFOUR Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.