Praca na produkcji w Belgii | 15 Euro/h brutto


Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych w branży spożywczej.

Praca polega na obróbce mięsa z królika (pakowanie, porcjowanie, oczyszczanie).

Wielkość grupy w której będziesz pracować jest zmienna w zależności od hali i przydzielonego  zadania, średnio około 7-10 osób.

Wymagamy doświadczenia w rozbiórce mięsa, pracy z nożem ręcznym lub automatycznym, podstawowej znajomości języka angielskiego, aby rozumieć polecenia oraz własnego transportu na dojazdy do pracy.

 

Zapewniamy:

  • Stawkę 15 Euro/h brutto, ewentualne nadgodziny płatne 150%
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie koordynatorek znajdujących się na miejscu
  • Kartę paliwową na pokrycie kosztów związanych z codziennymi dojazdami do pracy
  • Dodatki za polecenie i podwożenie innych pracowników
  • Trzynastą pensję

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji w Belgii | 15 Euro/h brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji w Belgii | 15 Euro/h brutto w miejscowości: Deinze, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji w Belgii | 15 Euro/h brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji w Belgii | 15 Euro/h brutto, praca w Deinze, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca na produkcji w Belgii | 15 Euro/h brutto, Deinze, Belgia

Oferta jest ważna jeszcze 25 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Głuszek

e-mail n.gluszek@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


PRACA BIUROWA DLA SPECJALISTY - WYSOKA STAWKA!

Aleksandrów Łódzki, łódzkie


Pracownik produkcji - PRACA OD ZARAZ!

Aleksandrów Łódzki, łódzkie