LAKIERNIK/POMOCNIK MINDELHEIM,SCHWÄBISCH GMÜND,SCHONGAU

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy specjalistów:

  • Lakiernik samochodowy do miejscowości 86956 Schongau oraz 73529 Schwäbisch Gmünd
  • Pomocnik Lakiernika do miejscowości 87719 Mindelheim

Zakres obowiązków:

  • Zakres obowiązków w zależności od posiadanego doświadczenia i stanowiska

Wymagania:

  • NIE wymagany język Niemiecki !
  • Prawo jazdy i samochód
  • Doświadczenie zawodowe

Nasz Klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych
  • Dla Lakiernika zarobki miesięczne od 2700€ Netto (stawka godzinowa + dieta dzienna)
  • Dla Pomocnika Lakiernika zarobki miesięczne od 2500€ Netto (stawka godzinowa + dieta dzienna)
  • Zagwarantowane na umowie 168h w miesiącu
  • BRAK ZEITKONTA! wszystkie nadgodziny wypłacane z bieżącą wypłatą
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • Dodatek do nadgodzin +25%
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca ale opłaca pracownik, pokój jednoosobowy +/- 400€ / m-c

Gdzie szukać pracy jako LAKIERNIK/POMOCNIK MINDELHEIM,SCHWÄBISCH GMÜND,SCHONGAU

Jaka oferta pracy na stanowisku: LAKIERNIK/POMOCNIK MINDELHEIM,SCHWÄBISCH GMÜND,SCHONGAU w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sternjob Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako LAKIERNIK/POMOCNIK MINDELHEIM,SCHWÄBISCH GMÜND,SCHONGAU Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko LAKIERNIK/POMOCNIK MINDELHEIM,SCHWÄBISCH GMÜND,SCHONGAU, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Sternjob Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.