CyberSecurity Tester

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się banków w Polsce poszukujemy Specjalisty ds. Testów Cyber-bezpieczeństwa.

Informacje projektowe:

Lokalizacja: Gdańsk, Warszawa, Kraków

Sektor: Bankowość

Projekt: Testowanie manualne bezpieczeństwa wewnętrznych aplikacji banku-webowych, mobilnych i desktopowych,

Kontrakt: Umowa o pracę

Stawka: 20-28k PLN brutto

Typ pracy: System hybrydowy (60% home office, 40% biuro)

Twoje zadania:

  • Wykonywanie manualnych testów bezpieczeństwa systemów IT,
  • Badanie bezpieczeństwa konkretnych aplikacji wewnętrznych banku-webowych, mobilnych i desktopowych,
  • Przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa systemów i procesów bankowych, kontroli dostawców banku, analiz ryzyka, a także raportowania ich wyników,
  • Proponowanie i nadzór merytorycznych wdrożeń rozwiązań minimalizujących zidentyfikowane słabości zabezpieczeń,
  • Opiniowanie regulacji wewnętrznych i umów z dostawcami zewnętrznymi,
  • Przygotowanie i aktualizowanie technicznych standardów i wytycznych bezpieczeństwa IT.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Posiada doświadczenie w obszarze audytu/kontroli bezpieczeństwa obszaru IT,
  • Ma znajomość metodyki OWASP,
  • Posiada umiejętność prowadzenia manualnych testów bezpieczeństwa systemów IT (www lub mobile),
  • Potrafi jasno i syntetycznie prezentować swoje spostrzeżenia i rzeczowo uzasadniać wnioski,
  • Potrafi krytycznie spojrzeć na procesy, szacować ryzyka, związane z powiązaniami miedzy systemami,
  • Jest samodzielna, pomysłowa, sumienna i nastawiona na kreatywne i nieszablonowe rozwiązywanie problemów,
  • Jest gotowa na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy,
  • Interesuje się tematyką bezpieczeństwa IT,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie przez Ciebie doświadczenia w administracji systemami Linux/Windows lub zarządzaniu siecią komputerową,
  • Posiadanie branżowych certyfikatów takich jak audytor normy ISO27001 (lub po prostu znajomość i zrozumienie tej normy), CISSP, OSCP itp.
  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa związanych z chmurą publiczną oraz prywatną,
  • Znajomość sektora finansowego,
  • Wiedza nt. bezpieczeństwa usług chmurowych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz ryzyka,
  • Wiedza nt. działania i obsługi skanerów bezpieczeństwa infrastruktury i webaplikacji, narzędzi typu Burp/ZAP i pokrewnych,
  • Doświadczenie w edukacji pracowników lub klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem w przedziale 20-28k pln brutto/msc
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w systemie hybrydowym (60% home office, 40% biuro),
  • Pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • Realny i widoczny wpływ na kształt i bezpieczeństwo nowych innowacyjnych usług i systemów,
  • Interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (m.in. w kierunku prowadzenia technicznych testów bezpieczeństwa),
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako CyberSecurity Tester

Jaka oferta pracy na stanowisku: CyberSecurity Tester w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako CyberSecurity Tester Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko CyberSecurity Tester, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.