salowa/salowy Gdynia

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek - jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 23 krajach. Zatrudniamy ponad 13 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 38 tysiącom pacjentów. Więcej informacji o Diaverum umieszczamy na stronie www.diaverum.com. Rozwijaj się z nami!

Aktualnie poszukujemy do naszego Ośrodka Dializ w Gdyni osoby na stanowisko:

SALOWY/ SALOWA

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie i dezynfekcja zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w ośrodku dializ.

  • Pomoc i opieka nad pacjentami dializacyjnymi z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i standardów jakości usług

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie nie jest konieczne

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie)

  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako salowa/salowy Gdynia

Jaka oferta pracy na stanowisku: salowa/salowy Gdynia w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DIAVERUM POLSKA SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako salowa/salowy Gdynia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko salowa/salowy Gdynia, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.DIAVERUM POLSKA SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


lekarz/lekarka Gdynia

Gdynia, pomorskie


Pielęgniarka/Pielęgniarz

Starogard Gdański, pomorskie


Pielęgniarka/Pielęgniarz

Katowice, śląskie