Praca na produkcji dla kobiet, mężczyzn oraz par! - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Temse , Belgia do 16,61 EUR

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Chcesz przeprowadzić się za granicę i rozglądasz się za pracą?

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn, własny transport i znasz język angielski oraz niderlandzki na poziomie podstawowym?

Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Szukamy Pań i Panów do pracy na produkcji spożywczej słonych oraz słodkich wypieków, zlokalizowanej w Temse.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za linie produkcyjną: pakowanie, pracę na maszynach, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Zatrudnienie odbywa się na podstawie polskiej umowy o pracę a stawka godzinowa zaczyna się od 14,48 Euro na godzinę brutto.

Zapewnione są również dodatki zmianowe:

zmiana poranna 0,54 Euro/h brutto, zmiana popołudniowa 0,61 Euro/h brutto, zmiana nocna 2,13 Euro/h brutto

Otrzymasz od nas kartę paliwową na pokrycie kosztów dojazdów do pracy, trzynastą pensję, a po przepracowaniu pełnych trzech miesięcy czeki żywnościowe w wysokości 8 Euro dziennie.

Jeśli oferta jest dla Ciebie korzystna nie zastanawiaj się!

Mamy dostępne tylko 2 miejsca!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji dla kobiet, mężczyzn oraz par! - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji dla kobiet, mężczyzn oraz par! - Belgia w miejscowości: Temse , Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji dla kobiet, mężczyzn oraz par! - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji dla kobiet, mężczyzn oraz par! - Belgia, praca w Temse , Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca na produkcji dla kobiet, mężczyzn oraz par! - Belgia, Temse , Belgia

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Głuszek

e-mail n.gluszek@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie