R Developer (100% zdalnie)

Obecnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w realizacji prac badawczo-rozwojowych w zakresie sztucznej inteligencji oraz informatyki medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko R Developer.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie w języku R.
  • Tworzenie paczek i odpowiedzialność za ich strukturę.
  • Utrzymanie i rozwój narzędzi do przetwarzania i wizualizacji danych z branży medycznej.
  • Współpraca wewnątrz zespołu inżynierów oprogramowania i naukowców o charakterze międzynarodowym.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w programowaniu w języku R.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności budowanie paczek: dplyr, data.table, tidyr, stringr, lubridate, ggplot2.
  • Inicjatywy i kreatywności w rozwiązywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność tworzenia aplikacji Shiny jest dodatkowym atutem.
  • Rzetelności i dotrzymywania ustalonych terminów.

To oferujemy:

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej lub hybrydowo (biura we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim).
  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, B2B).
  • Realny wpływ na rozwój projektów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Bezpośredni wpływ na jakość rozwiązań dostarczanych Klientowi.
  • Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Gdzie szukać pracy jako R Developer (100% zdalnie)

Jaka oferta pracy na stanowisku: R Developer (100% zdalnie) w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako R Developer (100% zdalnie) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko R Developer (100% zdalnie), praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.