Sales Controller (K/M) HRK S.A

  • Warszawa, mazowieckie
  • 24-12-2022 , do końca 41 dni

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się spółki z branży FMCG poszukujemy kandydata na stnowisko

Sales Controller (K/M)

JJA/JJA/2022/8/4

Zadania:

  • Business partnering dla sprzedaży, marketingu i łańcucha dostaw
  • Bieżąca analiza trendów sprzedaży, marży oraz kosztów stałych
  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat (P&L)
  • Wdrażanie i usprawnianie procedur i praktyk controllingowych dla pionów sprzedaży
  • Terminowe i cykliczne raportowanie wyników finansowych/operacyjnych (miesięczne, kwartalne i roczne), w tym raportowanie za granicę - do Grupy
  • Dbałość o zgodność raportowania z procedurami i polityką wewnętrzną
  • Dbałość o wewnątrzfirmowe ceny transferowe
  • Nadzorowanie i przygotowanie planu rocznego oraz koordynacja procesu prognozowania miesięcznego
  • Przygotowywanie analizwybranych business cases dla nowych projektów inwestycyjnych/ocena finansowa projektów inwestycyjnych
  • Optymalizacja procesu raportowania zarządczego w firmie
  • Kontrola zgodności danych z zasadami rachunkowości, rachunkiem kosztów, listą płac, zobowiązaniami i należnościami, procedurami wewnętrznymi oraz zasadami i regulacjami dotyczącymi finansów zewnętrznych
  • Proponowanie ulepszeń systemów, sposobów pracy i metod analizy
  • Aktywne uczestnictwo w ogólnofirmowych projektach strategicznych oraz projektach finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe finansowe
  • Minimum 4 lata doświadczenia w controllingu sprzedaży i marketingu
  • Doświadczenie w branży FMCG/Consumer Goods
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Umiejętność kalkulacji i analizy kosztów i tworzenia modeli cenowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Proaktywne i innowacyjne podejście
  • Szczegółowość i dokładność
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2-C1)
  • MS Excel - poziom zaawansowany
  • Mile widziana znajomość innych narzędzi wspierających biznes, np. Power BI, VBA i inne

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
  • Auto służbowe
  • Inne benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nowoczesne biuro i inne

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sales Controller (K/M)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sales Controller (K/M) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sales Controller (K/M) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sales Controller (K/M), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.