Operator monitoringu Racibórz

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracownika ochrony na obiekt handlowy gdzie wykonujemy:

  • Nadzór z wykorzystaniem systemu monitorującego
  • Dbamy o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu
  • Reagujemy na systemy alarmowe
  • Raportujemy przebieg służby
  • Prowadzimy kontrolę obiektu zgodnie z wytycznymi kontrahenta.

Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony . Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Mile widziane doświadczenie lecz istnieje możliwość szkolenia oraz opiekę menedżera.

Oferujemy :

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
  • stawka 17,50 netto/h (student 22 netto)
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 6.0.9.8.0.2.6.5.5 od poniedziałku do piątku.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator monitoringu Racibórz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator monitoringu Racibórz w miejscowości: Racibórz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator monitoringu Racibórz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator monitoringu Racibórz, praca w Racibórz dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.