Praca w restauracji McDonald’s Nowy Targ

McDonalds Polska Nowy Targ

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

PRACA W RESTAURACJI MCDONALD\'S NOWY TARG
Możliwość pracy w pełnym lub nie pełnym wymiarze czasu pracy (3/4; 1/2; 1/4).

Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald\'s od kuchni? Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze frytki są takie długie, a burgery - takie pyszne? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy? Dołącz do naszego zespołu!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

-PRACOWNIIK RESTAURACJI
-PRACOWNIK WEEKENDOWY
-PRACOWNIK MCCAFE
-LIDER GOŚCINNOŚCI (MENEDŻER SALI)

-PRACOWNIK NA DOSTAWY (STAŁE DNI I GODZINY PRACY)


Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzinowym, elastyczny grafik pracy, dni i godziny pracy do uzgodnienia przed podpisaniem umowy.

Praca w restauracji McDonald's Nowy Targ

Co zyskasz, pracując w McDonald's?
* Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole.
* Elastyczny grafik możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy ! czas pracy pogodzimy z studiami, szkołą twoim hobby !
* Ścieżka awansu, w każdej restauracji potrzebni są instruktorzy, liderzy gościnności, managerowie, jasna określona ścieżka kariery.
* Umowa o pracę
* Bonifikarta
* Pracowniczy program rabatowy

Co dajesz od siebie?
* Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy. Sami też zaczynali od stanowiska pracownika restauracji, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.

Jak wygląda praca?
* Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy

Co oferujemy w zamian ?
Uczciwe warunki pracy, wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ. Warunki pracy, czas pracy, dyspozycyjność są omawiane przed podpisaniem umowy o prace.
GRAFIK dostosowany do twojej dyspozycyjności.
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej Enel-med.
STAWKA GODZINOWA 21,50 zł brutto/godz. dodatkowo: PREMIA w wysokości +1 zł/godz (w przypadku braku nieobecności w pracy), + DODATEK WEEKENDOWY +1,5 zł/godz za pracę w soboty, +2,5 zł/godz za pracę w niedzielę i święta EKWIWALENT za pranie, +20% stawka godzinowa za pracę w godzinach nocnych a dodatkowo pracownik do 26 roku życia nie płaci podatku.

Możliwość pracy w innych naszych restauracjach za co pracownicy otrzymują ekstra dodatek za każdy przepracowany dzień; liczne programy motywacyjne !Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w restauracji McDonald’s Nowy Targ

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w restauracji McDonald’s Nowy Targ w miejscowości: Nowy Targ jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w restauracji McDonald’s Nowy Targ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w restauracji McDonald’s Nowy Targ, praca w Nowy Targ dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Praca w restauracji McDonald’s Nowy Targ, Nowy Targ

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni

Ogłoszenia Pracodawcy