Magento Developer (Backend)

Talentica.pl Łódź

Cześć!

Dla naszego Klienta, technologicznej firmy tworzącej ecommercowe rozwiązania w branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Magento Developer.

O PROJEKTACH I ZESPOLE:

Spółka prowadzi kilka rodzajów projektów, rozwojowe bazujące na ecommerce i tworzone od podstaw, projekty polegające na przepisaniu kodu na inną technologię oraz projekty zawierające w swojej głównej istocie dobudowę dodatkowych modułów do już istniejących. Projektów jest kilka m.in. innowacyjne projekty farmaceutyczne skoncentrowane na pacjencie (jako główny klient), projekty dla aptek w Szwecji i na Litwie i inne. Razem z Klientem jest możliwość dopasowania konkretnego projektu pod Twoje doświadczenie/zainteresowania. Projekty zazwyczaj trwają 8-10 miesięcy, brak jest migracji pomiędzy projektami choć jest taka możliwość. Głównie tworzenie nowych funkcjonalności, brak utrzymania. Firma jest elastyczna. Obecnie zespół liczy 28 osób (zespoły są 4-9 osobowe, zarówno juniorzy, mid, senior dev oraz Tech Lead) i jest plan by rozwinąć go w najbliższym czasie do 40. Jest zespół DevOps"owy, który funkcjonuje bardzo sprawnie (szybka konfiguracja środowiska), wdrożone CI/CD. W zespole jest nacisk na unit testy. Dodatkowo zespół wspiera także dział testowy - zarówno testy manualne jak i automatyczne. Praca w metodologii Agile Scrum. Raportowanie do Tech Lead"a.

Najważniejsze zadania:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących rozwiązań w aplikacjach opartych o PHP na platformie Magento
  • Wytwarzanie modułów rozszerzających Magento 2
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji
  • Gotowość do pracy w metodyce Agile
  • Code review
  • Tworzenie integracji z zewnętrznymi systemami

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość podstawowych zagadnień potrzebnych do pracy z Magento 2
  • Znajomość zagadnień bazodanowych i tworzenie zapytań w SQL
  • Znajomość podstawowych zagadnień programistycznych SOLID, DRY, KISS
  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie - wysokość stawki zależy od doświadczenia;
  • pracę w elastycznych godzinach - pracę można zacząć między 7:00 a 10:00;
  • pracę zdalną lub z biura w Łodzi;
  • realny wpływ na transformację cyfrową w sektorze farmacji;
  • Na B2B jak i UoP: 26 dni wolnych od pracy przy rozliczeniu B2B, możliwość skorzystania z opieki medycznej LuxMed, mybenefit
  • umowę na czas nieokreślony;
  • możliwość przebranżowienia się w ramach struktury np. z backendu bardziej w stronę front i na odwrót;
  • narzędzia pracy takie jak: Macbook Pro, smartfon, monitor LG ze stacja dokującą, Airpodsy

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  1. Rozmowa telefoniczna - od 10 do 40 minut (średnio 25 minut), jest to rozmowa czysto HR-owa
  2. Rozmowa techniczna - 60 minutowa rozmowa na MS Teams. 1 część spotkania to wprowadzenie do organizacji, druga to pytania stricte techniczne. Na koniec jest 10-15 minut na ew. dodatkowe pytania.
  3. Decyzja

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magento Developer (Backend)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magento Developer (Backend) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magento Developer (Backend) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magento Developer (Backend), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca Magento Developer (Backend), Łódź

Ogłoszenia Pracodawcy