Pracownik produkcji - umowa o pracę i 4100 zł brutto na początek


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Wystarczy nam jedynie Twoja chęć i zaangażowanie oraz sprawność fizyczna!

 

Twoje zadania to:

  • obsługa maszyn 
  • prace pomocnicze na produkcji

 

W zamian zaproponujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na 3 zmiany (6:00-14:00,14:00-22:00; 22:00-6:00) - dopłaty za godziny nocne
  • wynagrodzenie łączne 4100 zł brutto (18,50 zł/h brutto + 1000 zł premii!)
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • dla chętnych możliwość nadgodzin

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - umowa o pracę i 4100 zł brutto na początek

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - umowa o pracę i 4100 zł brutto na początek w miejscowości: Stargard Szczeciński jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - umowa o pracę i 4100 zł brutto na początek Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - umowa o pracę i 4100 zł brutto na początek, praca w Stargard Szczeciński dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik produkcji - umowa o pracę i 4100 zł brutto na początek, Stargard Szczeciński

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie