Przedstawiciel handlowy - filia Inter Cars

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Do Filii Inter Cars w Gdyni, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania, jakie będą do Ciebie należały:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z Klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Obeznania w kwestiach budowy samochodów ciężarowych lub osobowych
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi
  • Sprawnego poruszania się w środowisku MS Office

Proponujemy:

  • Kontrakt B2B (samozatrudnienie)
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, indywidualnie dobranych
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat[at[intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod[at]intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel handlowy - filia Inter Cars

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy - filia Inter Cars w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Inter Cars S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel handlowy - filia Inter Cars Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy - filia Inter Cars, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Inter Cars S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.