Od 4000 zł - Pracownik zmiany nocnej - McDonald`s przy trasie S3

McDonalds Polska Kochlice

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Szukasz stabilnej pracy z możliwościami szybkiego awansu?

Masz wieloletnie doświadczenie zawodowe, czy chcesz je dopiero zdobyć?

A może kończysz szkołę średnią lub jesteś studentem i interesuje Cię praca dorywcza?

Świetnie trafiłeś :) ! McDonald's zaprasza Cię do swojego zespołu!

Brak doświadczenia w gastronomii nie jest żadnym problemem. Na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia. Nowe doświadczenia, fajne znajomości oraz elastyczny czas pracy - to Ty decydujesz kiedy pracujesz!

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Elastyczny grafik pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu

- Możliwość pracy na 1/1, 3/4, 1/2 lub 1/4 etatu oraz weekendowo

- Częściowy zwrot kosztów dojazdu

-Dla osób niezmotoryzowanych zapewniamy darmowy dojazd

Wynagrodzenie: 19,25 zł/h brutto + dodatki godzinowe w zależności od dnia tygodnia od 1 - 2 zł ( w godzinach nocnych dodatkowo +20% ( 3,80 zł)

Aplikuj już dziś!

Miejsce pracy to nowe Restauracje McDonald's MOPY KOCHLICE (trasa S3)

Telefon: 728343979

Dane osobowe będą przetwarzane przez Jacek Wyspiański WMD z siedzibą przy ul. Bardzkiej 3A, 50-516 Wrocław w celach rekrutacyjnych. Informacje o RODO dla kandydatów na stronie wmd.com.pl .Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Od 4000 zł - Pracownik zmiany nocnej - McDonald`s przy trasie S3

Jaka oferta pracy na stanowisku: Od 4000 zł - Pracownik zmiany nocnej - McDonald`s przy trasie S3 w miejscowości: Kochlice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Od 4000 zł - Pracownik zmiany nocnej - McDonald`s przy trasie S3 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Od 4000 zł - Pracownik zmiany nocnej - McDonald`s przy trasie S3, praca w Kochlice dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik restauracji – na weekendy

Wałbrzych, dolnośląskie