Nie masz doświadczenia zawodowego? Zdobądź je z Nami!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Rozpocznij przygodę z największym call center w Polsce! Jeżeli jesteś studentem i myślisz o zdobyciu swojego pierwszego doświadczenia zawodowego lub po prostu chcesz poszerzać swoje horyzonty i rozwijać zdobyte już umiejętności - to miejsce dla Ciebie!

U NAS BĘDZIESZ:

  • informować Klientów o najnowszych usługach i produktach,
  • prezentować ofertę dopasowaną do potrzeb klientów,
  • dbać o wizerunek marki naszej oraz naszych Partnerów

POTRZEBUJESZ TYLKO:

  • entuzjazmu do pracy,
  • chęci rozwoju,
  • dyspozycyjności na poziomie 25 h/tydz. (sam wybierasz godziny w których możesz pracować).

MASZ ZAGWARANTOWANE:

  • profesjonalne szkolenie wstępne podnoszące kwalifikacje,
  • wypłatę DWA RAZY W MIESIĄCU i zawsze w terminie,
  • szansę na rozwój zawodowy, awans i zdobywanie nowych doświadczeń.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Nie masz doświadczenia zawodowego? Zdobądź je z Nami!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nie masz doświadczenia zawodowego? Zdobądź je z Nami! w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nie masz doświadczenia zawodowego? Zdobądź je z Nami! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nie masz doświadczenia zawodowego? Zdobądź je z Nami!, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.