lekarz/lekarka Gdynia

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek - jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 13 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 38 tysiącom pacjentów. Rozwijaj się z nami!

Poszukujemy Lekarza/Lekarki do naszego Ośrodka Dializ

Wymagania:
* Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
* Specjalizacja z nefrologii lub chorób wewnętrznych

Oferujemy:

Oferujemy:
* Możliwość wyboru formy zatrudnienia
* Miła atmosfera
* Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji

W przypadku pytań dodatkowych, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym Dyrektorem Medycznym Ośrodka w Gdyni:

Waldemar Ślizień tel. 662 136 879Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako lekarz/lekarka Gdynia

Jaka oferta pracy na stanowisku: lekarz/lekarka Gdynia w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DIAVERUM POLSKA SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako lekarz/lekarka Gdynia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko lekarz/lekarka Gdynia, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.DIAVERUM POLSKA SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


salowa/salowy Gdynia

Gdynia, pomorskie


Pielęgniarka/Pielęgniarz

Warszawa, mazowieckie