Doradca klienta ds. zdrowia/ sprzedawca - Zielarnia Warmińska

Joanna Kulczyk Olsztyn 3600-4000 PLN

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Opis oferty pracy:
Zielarnia Warmińska jest sklepem ze zdrową żywnością, z ziołami i z suplementami diety. W ramach Zielarni funkcjonuje Poradnia Zielarska. W pracy z klientem stawiamy na wysoką jakość obsługi, informowanie o właściwościach sprzedawanych produktów oraz na doradztwo prozdrowotne.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuję kandydata/kandydatki na stanowisko: Doradcy klienta ds. zdrowia

Czego będę od Ciebie wymagać:

 • profesjonalnego doradztwa z zakresu produktów prozdrowotnych,
 • realizacji aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.
 • nawiązywania pozytywnych relacji, owocujących długotrwałym zaufaniem klienta do firmy,
 • stałego pogłębiania wiedzy o oferowanych produktach

Czy to praca dla Ciebie?

Oczywiście, jeśli tylko:

 • masz wykształcenie wyższe przyrodnicze (biologia, zootechnika, biotechnologia, farmacja, dietetyka, nauki o żywności, ochrona środowiska, weterynaria i inne podobne), lub jesteś technikiem farmacji lub skończyłeś/aś kurs zielarski
 • jesteś komunikatywny (a), otwarty (a) na pomoc drugiemu człowiekowi w odzyskaniu zdrowia,
 • masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
 • chcesz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności,
 • jesteś samodzielny (a), otwarty (a) na nowe wyzwania.

Czym mogę Cię przekonać?

Zapewniam Ci:

 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
 • pracę w przyjaznym zespole
 • pomoc ze strony specjalistów
 • po 3 miesiącach zlecenia stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 • dodatkowe nagrody za osiągane wyniki


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Joanna Kulczyk, moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata na doradcę ds. zdrowia.

Administratorzy

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Joanna Kulczyk z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 2/12, 10-112 Olsztyn, e-mail: @ (zwana dalej Administratorem). Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail @ lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora. We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail @ lub pisemnie na adres Joanna Kulczyk ul. Skłodowskiej 2/12, 10-110 Olsztyn.

Przetwarzanie danych
Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane w celu:
przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego -- podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest rozwój sieci sprzedaży,
przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych -- podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.

Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane, w związku z bieżącym procesem rekrutacyjnym, będą przechowywane do 30 dni od dnia jego zakończenia. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane będą przechowywane 365 dni od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.


Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca klienta ds. zdrowia/ sprzedawca - Zielarnia Warmińska

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca klienta ds. zdrowia/ sprzedawca - Zielarnia Warmińska w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Joanna Kulczyk lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca klienta ds. zdrowia/ sprzedawca - Zielarnia Warmińska Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca klienta ds. zdrowia/ sprzedawca - Zielarnia Warmińska, praca w Olsztyn dopasowana do Twoich wymagań.Joanna Kulczyk praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Joanna Kulczyk

Praca Doradca klienta ds. zdrowia/ sprzedawca - Zielarnia Warmińska, Olsztyn

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Joanna Kulczyk

e-mail pracawzielarni@gmail.com

phone 607882909

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie