Dyrektor Działu Planowania i Zaopatrzenia

Michael Page Poznań
  • Pełna odpowiedzialność za planowanie w Łańcuchu Dostaw
  • Firma produkcyjna z branży wyposażenia wnętrz z ugruntowaną pozycją na rynku

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży Wyposażenia wnętrz, w związku z rozwojem poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Dyrektora Działu Planowania i Zaopatrzenia.

Opis stanowiska

  • Kontrola prawidłowego przepływu materiałów oraz terminowa realizacja dostaw do klienta,
  • Odpowiedzialność za planowanie produkcji,
  • Ciągłe poszukiwanie optymalizacji kosztów,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Zarządzanie poziomem zapasu oraz rotacji,
  • Zarządzanie procesem SOP,
  • Zarządzanie Overstockami, deadstockami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na w dziale planowania w firmie produkcyjnej - produkcja wieloseryjna,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP (lub innego zaawansowanego systemu ERP)
  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel;
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie b1/b2
  • Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzania czasem i ustalania priorytetów;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet benefitów i dodatkowych szkoleń,
  • Miejsce Pracy: Aglomeracja Poznańska.

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Działu Planowania i Zaopatrzenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Działu Planowania i Zaopatrzenia w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Działu Planowania i Zaopatrzenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Działu Planowania i Zaopatrzenia, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.