Pracownik administracyjno-biurowy

DROGMOL sp. z o.o. sp. k. to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Istniejemy na rynku w branży drogowej od 1988 roku. Od tego okresu realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju i sukcesywnie inwestujemy w bezcenny kapitał ludzki oraz szerokie zaplecze techniczne. Działania te pozwoliły zbudować dobrze postrzeganą, cenioną i silną markę DROGMOL.

Zadania:

 1. weryfikacja poprawności, kompletności dokumentów sprzedażowych, obsługa e-faktur;
 2. kompletacja dokumentów sprzedaży do zewnętrznej księgowości, monitoring braków;
 3. wprowadzanie umów i zamówień do systemu Comarch oraz wewnętrznych ewidencji;
 4. obsługa powiązań dokumentów sprzedażowych i kosztowych w systemie Comarch;
 5. bieżące prace administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego;
 6. zastępstwo sekretariatu;
 7. archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

 1. Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku;
 2. chęć rozwoju i zaangażowanie w pracę, rzetelność, terminowość;
 3. Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz priorytetyzowania zadań;
 4. Znajomość pakietu MS Office oraz Comarch będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

 1. Przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy;
 2. Pracę w zgranym i doświadczonym zespole;
 3. przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy;
 4. umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
 5. wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz zaangażowania - ustalane zawsze indywidualnie w trakcie rozmowy z kandydatem.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik administracyjno-biurowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik administracyjno-biurowy w miejscowości: Pyrzowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Drogmol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik administracyjno-biurowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy, praca w Pyrzowice dopasowana do Twoich wymagań.Drogmol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.