Specjalista ds. obsługi klienta (sklep internetowy) Inter Cars S.A.

Inter Cars S.A. Warszawa

Oferta pracy dla osób z pasją do motocykli.
Inter Cars S.A. poszukuje nowego pracownika sklepu internetowego imready.eu. Zapraszamy do aplikowania.

Główne zadania na oferowanym stanowisku to:

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta (infolinia - połączenia przychodzące)
  • Realizacja zamówień z platform sprzedażowych
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta

Do współpracy chcemy zaprosić osobę, która:

  • Ma znajomość branży motocyklowej
  • Posiada doświadczenia w obsłudze klienta Ecommerce
  • Potrafi korzystać z: Excel, Word, Windows, przeglądarka internetowa, poczta elektroniczna

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat
  • Nasze biuro mieści się w budynku Galerii Młociny, tuż przy węźle komunikacyjnym Młociny (metro, tramwaje, autobusy, parkingi, również bezpłatne)
  • Pracownikom oferujemy tzw. benefity pozapłacowe, świadczenia z ZFŚS, szkolenia oraz zniżki pracownicze u naszych Filiantów

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat(ad)intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod(ad)intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta (sklep internetowy) Inter Cars S.A.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta (sklep internetowy) Inter Cars S.A. w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Inter Cars S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta (sklep internetowy) Inter Cars S.A. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta (sklep internetowy) Inter Cars S.A., praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Inter Cars S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.