Specjalista ds. personalnych

Arma Service Sp. z o.o. poszukuje do swoich struktur osoby na stanowisko:

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie akt pracowniczych zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • przygotowywanie umów, porozumień zmieniających,
  • naliczanie urlopów, ewidencjonowanie czasu pracy,
  • prowadzenie dokumentacji przy zatrudnieniu oraz zwolnieniu pracownika,
  • obsługa programu kadrowego OPTIMA, PŁATNIK.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe prawnicze
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowej,
  • znajomości przepisów Prawa Pracy, ZUS,
  • odpowiedzialność, sumienność, doskonała organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera w tym programów PŁATNIK, CDN OPTIMA, EXCEL.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie, w młodym i zgranym zespole,
  • przeszkolenie w zakresie obsługi programu kadrowego Optima,
  • wsparcie i wdrożenie w zakres obowiązków,
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • możliwość skorzystania z pakietów sportowych, ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej,
  • dostęp do firmowej stołówki.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. personalnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. personalnych w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPHU Specjał Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. personalnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. personalnych, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.PPHU Specjał Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.