Lider magazynu w Łodzi!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Jako agencja zatrudnienia każdego dnia podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań rekrutacyjnych, a rosnąca liczba zadowolonych Klientów świadczy o naszych możliwościach.Obecnie poszukujemy Kandydata w Łodzi na Widzewie na stanowisko:

 

Brygadzista

Jeśli masz doświadczenie w obszarze magazynowym, w kierowaniu zespołem oraz uprawnienia UDT na wózki widłowe - to stanowisko czeka na Ciebie!

 

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny m.in. za:

⇒ zarządzanie procesem magazynowym, wdrażanie nowych pracowników, załadunki, rozładunki pojazdów za pomocą wózków widłowych, skanowanie przesyłek, wypełnianie dokumentacji magazynowej .

 

Oferujemy:

  • umowę o pracę w systemie 3-zmianowym!
  • wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia ponad 4500zł brutto 
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie wpłacane w stałym terminie do 10-dnia każdego miesiąca
  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami pod nr: 506 561 604

Serdecznie zapraszamy do aplikowania! :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lider magazynu w Łodzi!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider magazynu w Łodzi! w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider magazynu w Łodzi! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider magazynu w Łodzi!, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Lider magazynu w Łodzi!, Łódź Zgierz Pabianice

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506 561 876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie