Młodszy Operator Linii Produkcyjnej -- bez doświadczenia

GRH Polska Nowa Dęba

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

Bony Świąteczne

Polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne poszukuje Operatorów Produkcji!

Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia, chciałbyś pracować od poniedziałku do piątku oraz zależy Ci na realnym rozwoju swoich umiejętności, to koniecznie SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Wszystkiego cię nauczymy!

Lokalizacja: Nowa Dęba

Zadania na stanowisku:

* Realizacja i kontrola przebiegu procesu technologicznego produkcji leków -- Będziesz pracować na jednym z etapów produkcji

* Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

* Zgłaszanie awarii i uszkodzeń

Oferujemy:

* Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

* Indywidulanie ustalane wynagrodzenie -- Stawka minimalna 3600zł brutto na start!

* Premie zależne od realizacji planu oraz premie frekwencyjne -- nawet dodatkowe 15% wynagrodzenia podstawowego!

* Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15 / 15-23 / 23-7 - wolne weekendy!

* System SmartLunch -- dofinansowanie 175zł miesięcznie na posiłki

* System kafeteryjny Mybenefit - Punkty możesz wymieniać na bilety do kina i teatrów czy bony spożywcze

* Premie świąteczne -- nawet do 1300zł brutto!

* Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia członków rodziny

* Kartę Multisport

* Pracowniczy program emerytalny (PPE) opłacany w całości przez firmę

* Dofinansowanie do wypoczynku (ZFŚS)

* Paczki świąteczne dla dzieci

Jedyna czego od Ciebie wymagamy to dyspozycyjności oraz chęci do rozwoju!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj! Wyślij swoje CV i daj się poznać!

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Operator Linii Produkcyjnej -- bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Operator Linii Produkcyjnej -- bez doświadczenia w miejscowości: Nowa Dęba jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Operator Linii Produkcyjnej -- bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Operator Linii Produkcyjnej -- bez doświadczenia , praca w Nowa Dęba dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Seweryn Pelc

e-mail operator-linii.irta.qxwa@tbapply.pl

phone 780 026 201

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie