Pierwsza linia wsparcia, dział IT - obsługa klienta z językiem słoweńskim

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa klienta indywidualnego w zakresie IT
  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów (chat, mail, telefon)
  • Obsługa komunikatorów
  • Szukanie rozwiązań dla zgłaszanych przez klientów problemów
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia
  • Tworzenie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy (raporty i pozostałe dokumenty)
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Wykonywanie pozostałych czynności, związanych ze stanowiskiem

Wymagania stawiane kandydatom:

  • znajomość języków obcych, min. B2 - znajomośc języka pozwalająca na swobodną komunikację
  • a) angielki
  • b) słoweński
  • dostępności do pracy w wymiarze 160 godzin w ciągu miesiąca
  • umiejętności do swobodnej komunikacji przez mail i telefon
  • umiejętności budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem biznesowym
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • dobra organizacja czasu pracy (home office)
  • samodyscypliny i motywacji do pracy
  • odpowiedzialności za wykonane zadania
  • rzetelności i dokładności
  • otwartości na nowe wyzwania

Nasz klient oferuje:

  • Pracę zdalną (można ją wykonywać z dowolnego miasta w Polsce)
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość dopasowania pracy do nauki i pozostałych zobowiązań
  • Możliwość pracy na I, II zmianę również na nocki i weekendy
  • Uzyskanie kwalifikacji zawodowych
  • Umowę o pracę
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie
  • Systematycznie wypłacane wynagrodzenie za wykonane działania
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np. do okularów czy kursów językowych.

Gdzie szukać pracy jako Pierwsza linia wsparcia, dział IT - obsługa klienta z językiem słoweńskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pierwsza linia wsparcia, dział IT - obsługa klienta z językiem słoweńskim w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pierwsza linia wsparcia, dział IT - obsługa klienta z językiem słoweńskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pierwsza linia wsparcia, dział IT - obsługa klienta z językiem słoweńskim, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.