Analityk internetowy

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie określonych informacji w internecie oraz ich weryfikacja w wewnętrznych systemach
  • wstawianie do excela informacji wg określonych kryteriów
  • wstawianie do excela linków i zdjęć w formie .jpg
  • poprawianie w systemach błędów znalezionych na konkretnych stronach internetowych
  • sprawdzanie i aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • dobrej znajomości obsługi komputera i programów MS Word, MS Excel, mile widziana znajomość programów graficznych
  • umiejętności sprawnego posługiwania się klawiaturą oraz wyszukiwania informacji
  • zaangażowania w powierzone obowiązki, dokładności, precyzji
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku analityk internetowy
  • zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszystkich uprawnień pracowniczych dla osób niepełnosprawnych
  • szkolenie wprowadzające

Gdzie szukać pracy jako Analityk internetowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk internetowy w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk internetowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk internetowy, praca w dopasowana do Twoich wymagań.ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.