Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work&Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dwudziestu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: pracownik na dostawy, wykładanie towaru.

ZADANIA:

- Przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru na półki zgodnie z zasadami obowiązującymi w sklepie.

Płatność tygodniowa!

Wymagania:

- Ukończone 18 lat.

- Komunikatywność i kultura osobista.

- Chęci do pracy.

- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do noszenia ciężarów.

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową- umowa zlecenie.

- Wynagrodzenie wypłacane w terminie, elastyczny grafik.

- Stawka 22,50 zł brutto/h

- Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu.

- Profesjonalne wsparcie Koordynatora.

- Bezpłatne szkolenia.

Wypłaty tygodniowe!

Zgłoszenia telefoniczne 726 878 078 lub przez formularz

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta@workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.htmlSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy dostawie w Otwocku

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy dostawie w Otwocku w miejscowości: Otwock jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy dostawie w Otwocku Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy dostawie w Otwocku, praca w Otwock dopasowana do Twoich wymagań."WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


"WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Praca Praca przy dostawie w Otwocku, Otwock

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Kasjer w drogerii/ Wilanów

Warszawa, mazowieckie


Wykładanie towaru - Warszawa

Białobrzegi, mazowieckie


Inwentaryzacja

Warszawa, mazowieckie