Mamy dla Ciebie ofertę pracy przy sprzątaniu na zastępstwo - Tarnów

Chcesz podreperować swój domowy budżet? Przez najbliższe 6 tygodni masz wolne popołudnia? Sprawdź co chcemy Ci zaoferować.

Miejsce pracy: ul. Mickiewicza, Tarnów

Dołącz do grupy kapitałowej IMPEL - firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem w dostarczaniu do obiektów usługi sprzątania. Skorzystaj z naszej oferty pracy na zastępstwo na okres 6 tygodni. Nie czekaj, już teraz zgłoś się do nas i porozmawiajmy o szczegółach.

To zyskasz rozpoczynając z nami współpracę:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę na zastępstwo na okres 6 tygodni - dokładny termin do ustalenia
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30-21:30 + co drugą sobotę w godzinach 15-18
  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU

Tym zajmiesz się gdy już do nas dołączysz:

  • sprzątaniem pomieszczeń biurowych w tym korytarzy, aneksów kuchennych oraz toalet
  • zamiataniem, odkurzaniem, myciem na mokro, ścieraniem kurzy, wyrzucaniem śmieci

Będziesz naszym idealnym kandydatem gdy:

  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną
  • cechuje Cię dokładność i sumienność

Nie czekaj i już teraz zgłoś się telefonicznie lub wyślij nam swoje CVSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mamy dla Ciebie ofertę pracy przy sprzątaniu na zastępstwo - Tarnów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mamy dla Ciebie ofertę pracy przy sprzątaniu na zastępstwo - Tarnów w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mamy dla Ciebie ofertę pracy przy sprzątaniu na zastępstwo - Tarnów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mamy dla Ciebie ofertę pracy przy sprzątaniu na zastępstwo - Tarnów, praca w dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia