Frontend Developer (Angular)

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy programistów Frontend Developera (Angular) dla naszego partnera - rozpoznawalnej marki bukmacherskiej.

Informacje o projekcie:

  • Branża: bukmacherska
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Katowice
  • Tech stack: Angular 11+, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, GIT, ES6
  • Budżet: 480 - 670 PLN/dzień + VAT na B2B (w zależności od doświadczenia)
  • Forma współpracy: B2B lub UOP
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Praca nad różnymi projektami oraz rozwój aplikacji do zarządzania firmą
  • Projektowanie i analiza oprogramowania przy uwzględnieniu wysokiej jakości kodu
  • Wykonywanie Code Review oraz tworzenie testów automatycznych
  • Weryfikacja zgłoszeń i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów produkcyjnych
  • Udział w spotkaniach zespołu począwszy od planowania po retrospektywę
  • Współpraca z zespołami programistów, testerów oraz z użytkownikami wewnętrznymi

Czego oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia zawodowego jako Frontend Developer
  • Bardzo dobrej znajomości technologii: Angular 11+, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, GIT
  • Komunikatywności i umiejętności precyzyjnego przekazywania informacji
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Budżety szkoleniowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Bezpłatne bilety na wydarzenia sportowe
  • Kartę MultiSport + pakiet medyczny
  • W biurze w Katowicach: Chill out room, PS5, piłkarzyki, STS Bistro, owoce, soki

Gdzie szukać pracy jako Frontend Developer (Angular)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frontend Developer (Angular) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frontend Developer (Angular) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer (Angular), praca w dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.