Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work&Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
REKRUTER/PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Radom

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną na okresie próbnym, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, na pełen etat.
  • Praca w trakcie trwania okresu próbnego w biurze przy ul. Żeromskiego w godzinach 9:00 - 15:00.
  • Wynagrodzenie - 2500 zł (netto) na okresie próbnym + premia uwarunkowana od zaangażowania w pracę, po okresie próbnym wynagrodzenie 3000 - 4000 zł (netto) + premia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
  • Bezpłatne szkolenia
  • Sprzęt służbowy

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 725 877 707

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Rekruter / pracownik biurowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rekruter / pracownik biurowy w miejscowości: Radom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rekruter / pracownik biurowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rekruter / pracownik biurowy, praca w Radom dopasowana do Twoich wymagań."WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pomoc przy dostawach Radom

Radom, mazowieckie


Wykładnie towaru - Szydłowiec

Szydłowiec, mazowieckie


Kasjerka w drogerii Lesznowola

Lesznowola, mazowieckie


Wykładnie towaru - Szydłowiec

Szydłowiec, mazowieckie