Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisku: Pracownik Magazynu

 

Rozpocznij pracę od pzyszłego tygodnia.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto. 

Dodatkowo możesz liczyć na BONUS w wysokości 250 zł za samą obecność oraz premię jakościową, do 16% wynagrodzenia podstawowego (520 zł). 

Łącznie możesz zarobić ponat 4000 zł brutto.

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30 - 22:30. 

 

Do Twoich zadań będzie należało między innymi skanowanie oraz sortowanie paczek. 

Nasz magazyn mieści się w Komornikach. 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie