Serwis sprzątający - Zakład Pracy Chronionej

Seris Konsalnet Holding S.A. Czechowice-Dziedzice

Firma Seris Cleaning wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

Do naszych zadań należeć będzie dbanie o czystość obiektu zgodnie w wytycznymi kontrahenta w wymiarze kilku godziny dziennie, od poniedziałku do piątku (godzina pracy do ustalenia ).

Miejsce pracy : Czechowice Dziedzice ul. Nad Białką

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności które, otrzymają dodatkowe benefity:
* refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
* refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
* zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
* odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych.

Poszukujemy osób rzetelnych i zaangażowanych w powierzone im zadania.

Oferujemy:

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
  • Umowę o pracę
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pełne niezbędne wyposażenie

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 695960519.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Serwis sprzątający - Zakład Pracy Chronionej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwis sprzątający - Zakład Pracy Chronionej w miejscowości: Czechowice-Dziedzice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwis sprzątający - Zakład Pracy Chronionej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwis sprzątający - Zakład Pracy Chronionej, praca w Czechowice-Dziedzice dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.