Pracownik sprzątający - zakład produkcyjny - Będzin

Zmień pracę na lepszą, bo zasługujesz na więcej!

Zostań pracownikiem serwisu sprzątającego, zyskaj pakiet korzyści!

Miejsce pracy : Będzin ul. Cieszkowskiego - firma produkcyjna (praca od poniedziałku do piątku 06.00-14.00; 14.00-22.00)

Twój zakres obowiązków:

prace porządkowe na terenie zakładu produkcyjnego - sprzątamy pomieszczenia biurowe, pomieszczenia socjalne, sanitariaty, ciągi komunikacyjne i oczywiście halę produkcyjną, to łatwe prawda?

Czego oczekujemy?

  • Sumienności i dokładności - dzięki Twojej pracy będzie panował ład i porządek
  • Pozytywnego nastawienia - możesz swój uśmiech przekazać innym
  • Sprawności fizycznej - podczas pracy spalisz zbędne kalorie

Zyskujesz:

  • wypłatę zawsze na czas - masz to jak w banku!
  • umowę zlecenie
  • niezbędna narzędzia pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00; 14.00-22.00 - weekend należy tylko do Ciebie, masz czas żeby poświęcić go rodzinie!
  • stabilizację - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku
  • pracę z najlepszymi - zatrudniamy 30 tyś. Osób
  • wsparcie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych przełożonych
  • możliwość korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.

Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności?

Każdy ma u nas równe szanse! Wykorzystaj je, by zdobyć stabilną pracę w której oprócz pewnej pensji, otrzymasz pakiet benefitów: m.in.:

  • dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych, sprzętu rehabilitacyjnego, leków czy okularów
  • zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,
  • otrzymasz także wparcie pracowników Fundacji- pomogą w wypełnianiu dokumentów, będą Cię wspierać. Jako osoba niepełnosprawna z pewnością to docenisz!

Brzmi dobrze? Zgłoś się tu i teraz! Nie czekaj aż zrobi to ktoś inny!

ZADZWOŃ już DZIŚ! 510 014 146

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik sprzątający - zakład produkcyjny - Będzin

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik sprzątający - zakład produkcyjny - Będzin w miejscowości: Będzin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik sprzątający - zakład produkcyjny - Będzin Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik sprzątający - zakład produkcyjny - Będzin, praca w Będzin dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.