Kierowca/dostawca na terenie Belgii - praca stała


Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.


Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy jako kierowca/dostawca.

Praca polega na dostarczaniu baniaków z wodą do klientów na terenie całej Belgii.

Nie musisz martwić się załadunkiem - zrobią to za Ciebie odpowiedzialni za to pracownicy! Do Twoich zadań należy jedynie dostawa towaru do klientów.

Oferujemy stawkę 13,96 Euro/h brutto oraz dodatek w postaci czeków żywnościowych (6,66 Euro za każdy przepracowany dzień)

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia, musisz jednak posiadać prawo jazdy kat. B.

Jeśli jesteś zainteresowany, ofertą zgłoś się do nas!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierowca/dostawca na terenie Belgii - praca stała

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca/dostawca na terenie Belgii - praca stała w miejscowości: Wavre jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca/dostawca na terenie Belgii - praca stała Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca/dostawca na terenie Belgii - praca stała, praca w Wavre dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Kierowca/dostawca na terenie Belgii - praca stała, Wavre

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Głuszek

e-mail n.gluszek@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie