Zacznij ochraniać JW Brzoskiwnia

Gdy trzeba, działasz zdecydowanie i jesteś odporny na stres? Posiadasz pozwolenie na broń oraz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś "tak" to mamy dla Ciebie ofertę!

Miejsce pracy: JW Brzoskwinia

Ochraniaj z nami jednostkę wojskową Brzoskiwnia. Dołącz do grupy kapitałowej IMPEL - firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w ochronie obiektów.

Korzystając z tej oferty zyskasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 16 zł na rękę za godzinę
  • pracę według grafiku, służby 24h 8-8
  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU

Gdy do nas dołączysz zajmiesz się:

  • patrolowaniem podległego terenu
  • kontrolowaniem ruchu osobowego oraz kołowego

Jako nasz idealny kandydat powinieneś:

  • posiadać wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony oraz pozwolenie na broń
  • posiadać poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "POUFNE" lub "ZASTRZEŻONE"
  • być odporny na stres oraz niekarany

Nie czekaj i już teraz zgłoś się telefonicznie lub wyślij nam swoje CVSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zacznij ochraniać JW Brzoskiwnia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zacznij ochraniać JW Brzoskiwnia w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zacznij ochraniać JW Brzoskiwnia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zacznij ochraniać JW Brzoskiwnia, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.