Praca przy produkcji okien w Pabianicach - nie wymagamy doświadczenia


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Jeśli szukasz zatrudnienia i nie boisz się pracy fizycznej, mamy dla Ciebie ofertę!

Zostań monterem stolarki w naszej Firmie

 

Zakład pracy mieści się na terenie Pabianic (woj. łódzkie). Do obowiązków pracowników należy wykonywanie operacji procesu produkcyjnego, montaż okien, składanie produktów zgodnie z instrukcją, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz szanowanie zasad BHP. 

 

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś w branży budowlanej to Twoje szanse na zatrudnienie są jeszcze większe!

 

Zgłoś się jeśli nie przeszkadza Ci praca na 2 zmiany. Pracujemy w systemie 6-14 oraz 14-22! 

 

Na tym stanowisku zarobisz 20zł/h brutto, a zatrudnimy Cię na umowę o pracę

 

Chętnie zatrudnimy również studentów i uczniów. Jedyny warunek to ukończone 18 lat!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy produkcji okien w Pabianicach - nie wymagamy doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy produkcji okien w Pabianicach - nie wymagamy doświadczenia w miejscowości: Ksawerów (Widzew) jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy produkcji okien w Pabianicach - nie wymagamy doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy produkcji okien w Pabianicach - nie wymagamy doświadczenia , praca w Ksawerów (Widzew) dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506 561 876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie