Profile metalowe - Belgia - praca na produkcji od 14 euro brutto/h


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług .

 

Do Twoich obowiązków w pracy, będzie należało konfigurowanie i obsługa maszyn zgodnie z zaleceniami produkcyjnymi , zaopatrzenie linii w niezbędne materiały oraz kontrola jakości wyprodukowanego towaru. W późniejszym czasie, zostaniesz również przeszkolony z obsługi wózka widłowego abyś mógł transportować palety z zabezpieczonym, gotowym produktem. Będziesz pracował na hali produkcyjnej w naszym 13. osobowym zespole! Przez pierwsze 3 msc. Twojej pracy będziesz wykonywał zadania pod okiem doświadczonego pracownika, później otrzymasz samodzielne stanowisko :) 

 

Dzięki naszej współpracy zyskasz :

- Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii

- Wynagrodzenie w wysokości od 14 euro brutto/h oraz możliwość pracy w nadgodzinach płatnych 150%

- Kartę paliwową na dojazdy do pracy

- Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania 

- 13 pensję

- Możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez wewnętrzne szkolenia - w tym uprawnienia na wózek widłowy! 

 

Jakie warunki musisz spełniać aby dołączyć do naszego zespołu? 

1. Komunikatywny język angielski/ niderlandzki/ francuski to podstawa! 

2. Możliwość wyjazdu własnym autem - zakwaterowanie nie zawsze jest w bliskich odległościach od miejsca pracy 

3. Techniczny zmysł oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę :) 

* Doświadczenie w branży bardzo mile widziane !

 

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV!

 laugh


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Profile metalowe - Belgia - praca na produkcji od 14 euro brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Profile metalowe - Belgia - praca na produkcji od 14 euro brutto/h w miejscowości: Izegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Profile metalowe - Belgia - praca na produkcji od 14 euro brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Profile metalowe - Belgia - praca na produkcji od 14 euro brutto/h , praca w Izegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

phone 571243488

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie