Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
KASJER-SPRZEDAWCA/MERCHANDISER W SKLEPIE KOSMETYCZNYM/DROGERII

Lokalizacja: Rzgów

Zakres obowiązków:
* Obsługa klienta.
* Obsługa kasy fiskalnej.
* Dbanie o ekspozycję towaru według ustalonych norm.
* Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
* Ukończone 18 lat.
* Dyspozycyjność.
* Komunikatywność i kultura osobista.
* Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
* Mile widziane doświadczenie w branży Beauty.

Oferujemy:
* Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa).
* Wynagrodzenie wypłacane w terminie.
* Atrakcyjne wynagrodzenie 19,70 zł brutto/h.
* Bezpłatne pakiety szkoleń.
* Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu.
* Profesjonalne wsparcie Koordynatora.
* Przyjazną atmosferę.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 726 877 087

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.htmlSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w miejscowości: Aleksandrów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii, praca w Aleksandrów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań."WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Inwentaryzacja Łódź

Łódź, łódzkie