praca McD 4100 brutto w godz. 17-2, 19-4,ul. Swietokrzyska 3


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Szukasz pracy, którą bez trudu pogodzisz z innymi zobowiązaniami? Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald's od kuchni? Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze frytki są takie długie, a burgery - takie pyszne? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy? Dołącz do naszego zespołu!

Co zyskasz, pracując w McDonald's?

  • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
  • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy), a także dostęp do takich benefitów jak; opieka Medyczna EnelMed, karat MultiSport,ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • Oprócz wynagrodzenia mamy też system premiowy, konkursy pracownicze i takie dodatki jak: 5 zl/ godz. za niedziele i święta oraz 20% stawki za pracę w godzinach nocnych.

Co dajesz od siebie?

  • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy.
  • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową
  • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Jak wygląda praca?

  • Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako praca McD 4100 brutto w godz. 17-2, 19-4,ul. Swietokrzyska 3

Jaka oferta pracy na stanowisku: praca McD 4100 brutto w godz. 17-2, 19-4,ul. Swietokrzyska 3 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako praca McD 4100 brutto w godz. 17-2, 19-4,ul. Swietokrzyska 3 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko praca McD 4100 brutto w godz. 17-2, 19-4,ul. Swietokrzyska 3, praca w dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca praca McD 4100 brutto w godz. 17-2, 19-4,ul. Swietokrzyska 3,

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia