Konfekcjoner Opakowań

EWC SP. Z O.O. Stanowice Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta producenta opakowań do żywności, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konfekcjoner Opakowań

Miejsce pracy: Stanowice

Wynagrodzenie - 2500 zł brutto/m-c + premia do 500 zł brutto + 100 zł netto dodatku od Agencji EWC
Zmianowość - pn-pt, 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Obowiązki:

  • praca przy pakowaniu produktów (manualna i zautomatyzowana)
  • praca na linii technologicznej przy automatach do przewijania
  • wykonywanie prac pomocniczych przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • dbałość o terminową realizację zadań oraz powierzone mienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w systemie trzyzmianowym

Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację lub zadzwoń:

572 254 233

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Gdzie szukać pracy jako Konfekcjoner Opakowań

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konfekcjoner Opakowań w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EWC SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konfekcjoner Opakowań Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konfekcjoner Opakowań, praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.EWC SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.