Pracownik grupy interwencyjnej

HR for Business Sp. z. o.o. - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży ochrony poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik grupy Interwencyjnej - Toruń

Obowiązki:

 • Natychmiastowe podjęcie interwencji po uzyskaniu sygnału z centrum monitoringu o zaistnieniu zdarzenia na danym obszarze czy terenie obiektu.
 • Reagowanie na alarmy i dojazd do punktu docelowego w pełnym oporządzeniu,
 • Patrolowanie obiektów, kontrola obiektów z ochroną stacjonarną czy asysta przy otwieraniu i zamykaniu chronionych budynków.
 • Dbanie o pojazdy służbowe.

Wymagania:

 • Kwalifikacje pracownika (FOM),
 • Pozwolenie na broń,
 • Prawo jazdy kat. B.
 • Punktualność, sumienność w wykonywaniu zadań, dyspozycyjność, dbałość o wizerunek firmy i własny.

Co możemy zaoferować?

 • Miłą i spokojną atmosferę w pracy
 • Terminową wypłatę wynagrodzenia
 • Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej,
 • Kompletne, bezpłatne umundurowanie,
 • Pracę w firmie posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny:

510 015 563 w godz. 8:00-16: 717 01 44- 44 w godz. 16:00 - 21:00

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (50 -304), przy ul. Słonimskiego 1.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik grupy interwencyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik grupy interwencyjnej w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik grupy interwencyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik grupy interwencyjnej, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.


Praca Pracownik grupy interwencyjnej, Toruń

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Kwalifikowany pracownik ochrony

Toruń, kujawsko-pomorskie


Pracownik gospodarczy

Świecie, kujawsko-pomorskie


Pracownik sprzątający

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Pracownik sprzątający

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie