Operator produkcji wydział montażu

Gi Group Częstochowa

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • Wykonywanie prostych czynności montażowych, łączenie przewodów z elementami plastikowymi, metalowymi lub gumowymi (praca stojąca, monotypowa)
 • Wykonywanie operacji wtrysku na prasy
 • Kontrola wstępna wykonanych wyrobów

Czego oczekujemy?

 • Wykształcenia min. zawodowego
 • Dużych zdolności manualnych
 • Znajomości narzędzi pomiarowych: linijka,suwmiarka
 • Umiejętności obsługi komputera
 • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Co oferujemy?

 • Atrakcyjną stawkę godzinową plus dodatkowe premie
 • Wynagrodzenie zawsze płatne na czas
 • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy
 • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz karnety sportowe dla pracowników


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator produkcji wydział montażu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator produkcji wydział montażu w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator produkcji wydział montażu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator produkcji wydział montażu, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji - montaż

Częstochowa, śląskie


Operator wtryskarek

Częstochowa, śląskie


Kierowca wózka widłowego

Częstochowa, śląskie


Pracownik Magazynu

Gliwice, śląskie