Laminiarz

PeTraLog GmbH Montabaur 14-15 brutto EUR

Opis stanowiska

Praca dla Laminiarzy od zaraz !

Jesli szukasz pracy na uczciwych warunkach w rzetelnej firmie, to ta oferta jest dla Ciebie.

Dla naszego klienta w okolicy miasta Montabaur poszukujemy pracownikow na stanowisko : Laminiarz

Laminiarz / Formierz (k/m)

Rozpoczęcie pracy:

07.2022 lub do uzgodnienia

Przyjazd:

06.2022 lub do uzgodnienia

Miejsce pracy:

Okolice 56410 Montabaur (ok. 40 km od Koblencji)

Stawka godzinowa oraz diety:

W zależnosci od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji:

14,00 – 15,00 € brutto

+ 20 € diety na wyzywienie oraz 20 € diety na nocleg za kazdy produktywnie przepracowany dzien

Wymagania:

  • kilkuletnie doswiadczenie w pracy jako laminiarz
  • wymagane prawo jazdy i samochod na dojazd do pracy (w przypadku teamu, wystarczy jeden samochod)
  • zdolności manualne

Obowiązki:

  • laminowanie jachtow
  • technologia: prepreg
  • przetwarzania żywic
  • budowa form
  • wykonywania drobnych i precyzyjnych czynności

Znajomość języka:

Szukamy kandydatow bez znajomosci, jak rowniez i z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego lub angielskiego.

Czas pracy:

3 zmiany (zmiana poranna, popoludniowa i nocna)

Dla nas liczy sie dobra, wzajemna wspolpraca. Poznaj nas i przekonaj sie o tym !

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Laminiarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Laminiarz w miejscowości: Montabaur jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PeTraLog GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Laminiarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Laminiarz, praca w Montabaur dopasowana do Twoich wymagań.PeTraLog GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Laminiarz

Ogłoszenie Archiwalne