Stażysta ds. opakowań zwrotnych

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa oraz wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

Główne zadania:

  • Rzetelne i terminowe wprowadzanie i aktualizacja danych dotyczących rozliczania opakowań
  • Kontrola kosztów
  • Zapewnienie opakowań na terenie zakładu
  • Rozładunek i załadunek opakowań
  • Wprowadzanie dziennej dokumentacji dot. rozliczenia opakowań zwrotnych
  • Rozliczanie firmy myjącej i kierowców z opakowań
  • Kontakt klientami, grupą Animex, z kierowcami i przewoźnikami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Plan wdrożenia
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie
  • Zakładowy Fundusz Socjalny (Świadczenie urlopowe tzw. 'Wczasy pod gruszą; Karty podarunkowe z okazji świąt;'Karta Multisport, Pakiet medyczny Lux Med.; Pomoc finansowa dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej oraz Pożyczki bezprocentowe z PKZP).

Gdzie szukać pracy jako Stażysta ds. opakowań zwrotnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Stażysta ds. opakowań zwrotnych w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ANIMEX FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Stażysta ds. opakowań zwrotnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stażysta ds. opakowań zwrotnych, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.ANIMEX FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.