DevOps Tech Lead

Talentica.pl Warszawa

Cześć!

Dla naszego Klienta - wewnętrznego software house"u tworzącego rozwiązania na potrzeby spółek globalnej firmy z branży ubezpieczeniowej, szukamy osoby na stanowisko DevOps Tech Lead. Praca na miejscu w Warszawie lub zdalnie z zastrzeżeniem pracy ~2-3 dni w biurze w miesiącu.

Opis projektu/stanowiska:

Firma przechodzi transformację i zespół odpowiada za szeroko rozumianą produktywność programistów.

W chwili obecnej odpowiada z kilka usług serwisów:

- CI/CD realizowane w oparciu o ADO, Azure Pipelines

- Platformę do zbierania logów oraz jej intracie (Elastick cloud, Azure functions, Event hubs)

- Dashboard do zbierania danych z Azure DevOps, SonarQube, Contrast

- Integrację SNOW z ADO oraz procesów CI/CD z zarządzaniem zmianą

Poza tym głównym celem jest dbanie o jak najprostsze optymalizowanie / automatyzowanie procesów w celu poprawy produktywności zespołów.

Zalety pracy:

Duża autonomia, praca w dużej instytucji finansowej

Metodyka pracy: Agile / Spotify model

Skład zespołu:

5 inżynierów o różnym doświadczeniu:

- .net developer z konteneryzacja i podstawami Azure

- 2X Azure cloud engineer z IaC i CI/CD plus podstawy .net

- cloud engineer z IaC i CI/CD

- cloud engineer z Elastic stack / cloud konteneryzacja CI/CD i IaC

Procentowy podział:

utrzymanie i nowe funkcjonalności:

Nowe funkcjonalności 70% / utrzymanie 30%

backend/frontend-owe prace: 90% backend / integracje 10% front end

Technologie:

Must:

- Azure DevOps

- Azure Pipelines (multistate yaml pipelines / classic pipelines for debugging)

- Azure: app service, ACI, azure functions, KeyVault, storage account, redis, application gateway,

API management, load balancer, private endpoint, managed identity, event hub

- Rozumienie koncepcji architektonicznych (service based applications, service discovery, etc)

- Rozumienie kodu (nie musisz umieć pisać ale musisz umieć się dogadać i rozumieć problem)

- CI dla C#, msbuild, dotnet cli

- CI dla python pip, pytest, pylint

- SonarQube, OWAST Dependency Check (ADO plugin / stand alone)

- CD: testy integracyjne, DAST, zarządzanie konfiguracja, podstawy gitops, stageing artefaktów

Nice to have:

- AKS, K8s

- Apache Airflow

- ADF, ADB

- Control-M, Active Batch

- Azure networking

- Azure Active Directory

- Programowaenie w .net lub python

- ServiceNow

- Elastic Cloud

Obowiązki:

- dbanie o wizje platformy, w którą stronę powinien iść rozwój

- zarządzanie backlogiem

- line management => regularne 1-1, rozwój kompetencji w zespole

- kontakt z tech leadami z innych zespołów

- Dbanie o jakość dostarczanych produktów (rozwój architektury, dobre praktyki, code review, etc)

- Dbanie o SDE chapter meeting

- Zarządzanie priorytetami dla pracy związanej z utrzymaniem

Wymagania:

- Wyżej wymienione technologie must

- zarządzanie zespołem i backlogiem

- doświadczenie z Azure

- doświadczenie z CI/CD i koncepcją DevOps

- Promocja CI/CD, dobrych praktyk odnośnie dbania o jakość i bezpieczeństwo

Korzyści dla Ciebie :)

  • elastyczne godziny pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie na B2B lub UoP
  • obecnie praca hybrydowa (w praktyce ~2 dni w miesiącu z biura)
  • wpływ na rozwiązania
  • dobra organizacja pracy (timebox)
  • międzynarodowe środowisko
  • ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, Multisport, kurs jęz. angielskiego, szkolenia, konferencje, dodatkowy pakiet benefitów wspierających dzieci pracowników
  • Możliwość PRACY ZDALNEJ
  • godzinna przerwa na lunch (wliczona w czas w pracy)
  • super atmosfera: pojedynki na Xbox, regularna gra w piłkę nożną lub tenisa, wspólne wyjścia integracyjne, itp.
  • pełen dostęp do szkoleń Pluralsight
  • urlop na B2B nie jest płatny. Przy UoP tak + standardowe benefity - multisport/Medicover
  • masaże, owoce i wiele innych

Dajemy możliwości rozwoju: branżowe platformy e-learningowe, budżet rozwojowy, czas na rozwój Twoich pomysłów, szkolenia wewnątrzfirmowe, wymiana wiedzy technicznej w firmie

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces składa się z 3 etapów:

  1. Krótki call z Klientem mający na celu poznać Twoją osobę, przedstawienie firmy (5-10 minut)
  2. Rozmowa z przełożonym
  3. Decyzja

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako DevOps Tech Lead

Jaka oferta pracy na stanowisku: DevOps Tech Lead w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DevOps Tech Lead Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps Tech Lead, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca DevOps Tech Lead, Warszawa

Ogłoszenia Pracodawcy