Pracownik gospodarczy - Jasionka

Firma - profesjonalny lider w branży kompleksowego utrzymania czystości , poszukuje osób sprzątających na obiekt przemysłowy w Jasionce/ koło Rzeszowa. Oferta szczególnie skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - zatrudnienie w zakładzie pracy chronionej.

Obowiązki:

- sprzątanie na zewnątrz obiektu,
- koszenie trawy,
- mycie powierzchni płaskich - maszynowe.

Wymagania:

- chęci do pracy i zaangażowanie w jej wykonywanie,
- mile widziane doświadczenie,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:

-pracę na cały etat na dwie zmiany, terminowe wynagrodzenie,
- wdrożenie i pomoc przełożonego,
- benefity wynikające z zatrudnienia osób niepełnosprawnych typu: ryczałty dojazdowe, dofinansowania do leków, rehabilitacji.

Osoby zainteresowane proszone o kontakt tel. 510014113

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest HRB 53-111 Wrocław Ul. Ślężna 112/U8, NIP: 8992789258. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRB 53-111 Wrocław Ul. Ślężna 112/U8, NIP: 8992789258 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik gospodarczy - Jasionka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik gospodarczy - Jasionka w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik gospodarczy - Jasionka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik gospodarczy - Jasionka, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.