Pracownik zmiany nocnej restauracja HUB

McDonalds Polska Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

McDonald's HUB poszukuje osób na stanowisko pracownik zmiany nocnej. Praca w godzinach 22-7. Oferta kierowana do osób pełnoletnich.

Rondo Daszyńskiego 2, 00-843 Warszawa

Stawka początkowa 21zł brutto, która wzrasta po okresie próbnym

Dodatek 5 zł do każdej godziny przepracowanej w niedziele i święta

Dodatek 4,20 zł za pracę w godzinach nocnych

Wynagrodzenie w przedziale 4400-4600 zł brutto

Praca w młodym, dynamicznym zespole

Jasna ścieżka awansu

Będziesz odpowiadać za czystość, sprawność i utrzymanie zgodnie ze standardami naszych sprzętów, kuchni i sali jadalnej. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. doczyszczanie i bieżąca konserwacja urządzeń, sprzątanie pomieszczeń, przygotowanie restauracji do sprawnego funkcjonowania w kolejnym dniu.

Do wynagrodzenia dokładamy słynną bonifikartę, dodatkowe benefity, takie jak zniżka pracownicza na produkty z naszej oferty w godzinach pracy, możliwość skorzystania z karty sportowej, czy dodatkowej opieki medycznej.

Dla nas najważniejsi są LUDZIE, dlatego u nas możesz liczyć na wyjątkową atmosferę w pracy, gdzie poczujesz się jak w drugim domu.

Przyjdź i przekonaj się - czekamy WŁAŚNIE na CIEBIE!!!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik zmiany nocnej restauracja HUB

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik zmiany nocnej restauracja HUB w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik zmiany nocnej restauracja HUB Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik zmiany nocnej restauracja HUB, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.